Kde koupit zmrzlinu pro svou kavárnu?

S přibližujícími se letními měsíci si řada menších podnikatelů zase bude muset lámat hlavu s výběrem dodavatelů zmrzliny pro svou kavárnu či malou restauraci. Jak nenaletět a vybrat zmrzlinu, která bude zaručeně chutnat každému?

Zmrzlina

Vzdálenost společnosti

Prvním krokem samozřejmě musí být dostatečná vzdálenost od místa Vaší kavárny. Všichni bychom chtěli denně pojídat italský sorbet, ale logisticky to nebude výhodné a kdo ví, zda by taková zmrzlina vydržela tak dalekou cestu. Ne každý dodavatel je připravený na dodávání zmrzlin po celé České či dokonce Slovenské republice.

 

Kvalita zmrzliny

Jestli nabízíte zmrzlinu, tak jistě chcete, aby se v létě zákazníci vraceli spokojení a vraceli se často. To často vyřešíte dobrou kávou a lehkou zmrzlinou plnou chuti. Musíte přemýšlet ale i nad variací. Nabízet čoko, vanilko a míchanou zmrzlinu je jistota, ale občas si člověk rád pochutná i na zmrzlinách s ovocným nádechem. V tuto chvíli se na to možná nesoustředíte, ale změna dodavatele může být občas komplikovaná a složitá , takže se předem poptejte, jaké druhy točené zmrzliny může Váš dodavatel poskytnout.

 

Kornouty a doplňky

Nabízí Váš dodavatel všechny potřebné doplňky, které jsou potřeba pro zhotovení zmrzliny, anebo musíte svou pozornost rozdělovat mezi více firem? Vždy se snažte mít všechno pod jednou střechou.

 

Kvalita společnosti

Jak dlouho je na trhu Váš dodavatel? Vždy se snažte Vašim zákazníkům poskytnou to nejlepší. Pokud už je dodavatel zmrzliny na trhu déle, než 20 let, pak si můžete být jisti, že zmrzlina bude výborná a je prověřená léty (a i zimami).

 

Vyhodnocení | Koho vybrat

Když jsem prováděl tento průzkum, tak ve všech bodech jednoznačně vystupoval dodavatel zmrzliny Adria Gold, který je na trhu v době psaní článku 28 let, nabízí kompletní zmrzlinový servis a těší se úspěchům i v zahraničí. Celkově působí jako velká firma s osobním přístupem firmy malé.

Joomla SEF URLs by Artio
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4