Když stojany na letáky, jedině od EXPOINT

stojany na letáky

Přestože se momentálně rozmohla především digitální propagace, od klasických tištěných letáků se stále neupouští. Určitě to znáte také. Přijdete do čekárny ke svému praktickému lékaři, nicméně kvůli spoustě pacientů před vámi musíte čekat někdy i dvě hodiny. Co tedy dělat? Vezměte si do rukou letáky, z nichž se dozvíte něco nového. Přesně tak to může fungovat i ve vaší firmě. Jestliže chcete zaměstnancům dát vědět, co je nového ve vaší společnosti, případně k vám chodí velký počet klientů osobně, není nic jednoduššího než pořídit stojany na letáky. Od koho?

Číst dál: Když stojany na letáky, jedině od EXPOINT

RC auta: Dnešní nabídka je pestrá. Jak postupovat při výběru?

rc auta

Pokud se podíváte na současný trh s RC modely, zřejmě vám chvíli potrvá se trochu zorientovat v tak nepřeberné nabídce. Pravděpodobně si říkáte, že vybrat taková RC auta není žádná věda, ovšem mnohdy je opak pravdou. Věděli jste například, že byste měli zohlednit parametry jako velikost, motor, značka či funkce?

Číst dál: RC auta: Dnešní nabídka je pestrá. Jak postupovat při výběru?

Joomla SEF URLs by Artio
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4