Když stojany na letáky, jedině od EXPOINT

stojany na letáky

Přestože se momentálně rozmohla především digitální propagace, od klasických tištěných letáků se stále neupouští. Určitě to znáte také. Přijdete do čekárny ke svému praktickému lékaři, nicméně kvůli spoustě pacientů před vámi musíte čekat někdy i dvě hodiny. Co tedy dělat? Vezměte si do rukou letáky, z nichž se dozvíte něco nového. Přesně tak to může fungovat i ve vaší firmě. Jestliže chcete zaměstnancům dát vědět, co je nového ve vaší společnosti, případně k vám chodí velký počet klientů osobně, není nic jednoduššího než pořídit stojany na letáky. Od koho?

Jelikož vám chceme co nejvíce usnadnit hledání konkrétních prodejců stojanů na letáky, dovolujeme si vám představit firmu EXPOINT. Jedná se o ryze českého výrobce reklamních stojanů, přičemž v nabídce máte hned několik různých modelů. Je libo informační stojan s policí na dokumenty, nebo přímo stojan na letáky různých velikostí?

EXPOINT je záruka spokojenosti

Jakmile se podíváte na webovou stránku https://www.expoint.cz, nadchne vás, že všechny produkty jsou přehledně rozdělené do kategorií, a tak stačí zavítat přímo do té, o kterou se momentálně zajímáte. Jakmile zvolíte například reklamní stojany, ještě si můžete zvolit přímo podrobnější kategorii, tedy zda se má jednat o reklamní stojany s kapsami, skládací stojany či stojany na vlajky. Nabídka je vskutku široká. Co se cen týče, jsou jedny z nejnižších na trhu, aniž by se to odráželo na kvalitě výrobku.

Stojan na letáky skládací za 1 950 Kč bez DPH

Velice oblíbený je právě stojan na letáky skládací. Jeho cena bez DPH činí 1 950 korun. Přitom za danou cenu máte k dispozici tři oddíly pro letáky a v horní části ještě PVC tabulku, kam můžete dát třeba připravované akce. Stojan je tvořený z ocelového chromu, jenž zajišťuje dlouhou životnost.

Joomla SEF URLs by Artio
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4